SERVIS


Kontakty

Zákaznický servis:

Volná pracovní místa:

Základové desky

Základová deska v konstrukční soustavě Skeletsystem Goldbeck, který naše firma provádí, představuje nový přístup v oblasti zakládání staveb, a to jak z hlediska konstrukce, užitných vlastností, tak i ochrany budoucí vrchní stavby a jejího nejbližšího okolí. Nahrazuje tradiční postupy výstavby a otevírá nové možnosti aplikace pro užitné funkce objektu.

Založení hrubé stavby je řešeno bodovými podporami, monolitickými základovými patkami. Zemní práce jsou omezeny pouze na výkopy pro základové patky. Základovou prefabrikovanou desku lze umístit nad úroveň terénu, např. nad úroveň záplavové vody a je proto vhodná pro parcely v záplavových územích.

Prostor pod prefabrikovanou základovou deskou lze využít pro technické přízemí, sklep apod. Bodově podepřená základová deska může sloužit také jako podpůrná konstrukce pro dřevostavby, garáže, přístřešky, zimní zahrady apod.

Poctivě a kvalitně vybudovaná základová deska Vašeho nového domu je ten správný a velmi důležitý krok v celém procesu výstavby. Základové desky zhotovujeme pro zděné, dřevěné i montované domy. Předností naší firmy je profesionální přístup, realizace díla v termínu od projektu až k předání základové desky.

Výhody:

 • Rychlá realizace
 • Volná dispozice
 • Úspora času a nákladů
 • Minimum zemních prací
 • Ochrana proti radonu
 • Vhodné do záplavových oblastí a složitého terénu
 • Variabilita
 • Možnost snadné úpravy a rozšíření v budoucnu

Základové desky:

 • běžné
 • v nestandartním podloží - na pilotec

Další velkou výhodou tohoto systému je:

Možnosti řešení skeletu

Podstatou konstrukční soustavy skeletsystem je montovaný systém základové desky, který využívá subtilní železobetonové prvky o tloušťce 200 mm. Konstrukce je založena na monolitických patkách. Základová deska je prefabrikovaná. Pro základovou desku i stropy používáme předpjaté dutinové dílce Spiroll, které jsou standardně uloženy na železobetonových průvlacích o tloušťce 200 mm a výšce 500 mm.

Konstrukční systém lze doplnit o balkóny a schodiště. Jednotlivé prvky lze kombinovat a konstrukci je možné jednoduše postupně doplňovat podle charakteru a požadavků na rozvoj objektu v čase.

A co nabídka vybudování základové desky (nebo celého skeletu stavby) obsahuje?

Kvalitní základová deska nemusí stát mnoho peněz za předpokladu, že staví profesionální a sehraný tým. Řádná příprava, naplánování technologických přestávek a hlavně odpovědný přístup k práci zajistí správný výsledek v podobě kvalitní základové desky za překvapivě nízké ceny. Naše firma postaví váš dům od základové desky, skelet až po hrubou stavbu včetně střechy.

 • Zdarma nezávazná cenová nabídka
 • Geologický průzkum
 • Zaměření základová desky (ev. skeletu) podle projektové dokumentace
 • Skrývka ornice a vykopání základových patek
 • Uložení zemnících pásků
 • Betonáž základových patek s armokoši
 • Instalace průchodek pro inženýrské sítě
 • Položení kanalizace
 • instalace desky (nebo skeletu viz. pokračování níže)
 • zálivka
 • předání

V případě, že budeme dělat celou hrubou stavbu

 • instalace stropů - pokud budou objednány
 • vyzdívky zdivem Hebel nebo Porotherm tl. 20cm + vnitřní příčky
 • oplechování atiky Fatrofol 810 tl. 1,5 mm/Plech Fatra
 • tepelná izolace stropu a provedení hydroizolace Fatrafol 810 tl. 1,5 mm
 • montáž oken
 • předání

Stavba je radost

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím internetu nebo telefonicky. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy. Vyplňte nezávaznou poptávku a přesvědčte se sami.

Galerie fotografií

Ubytování Krkonoše

Ubytování Krkonoše

Ubytování nejen pro rodiny v krásné části Krkonoš

Toužíte strávit aktivní dovolenou v České republice? Pak se vydejte na hory. Přesněji do Krkonoš do horského hotelu Kubát. Užijte si tradiční atmosféru horského prostředí a vychutnejte si unikátním výhled do krajiny Benecka. Na zdejší romantické západy slunce jen tak nezapomenete.

Ubytování Krkonoše - aktivní dovolená pro rodiny s dětmi i důchodce

Pokud dáváte přednost raději aktivní dovolené, pak je pro vás umístění hotelu Kubát tím pravým. Nejenže můžete využít pohodlí příjemně zařízeného hotelu, ale také se, díky skvělé lokalitě, můžete vydat na více či méně náročné výlety do hor. Využít můžete přilehlé cyklostezky a turistické trasy. V samotném hotelu se pak mimo jiné nachází také sportoviště, tělocvična i sauna s ledovým bazénem.

Restaurace Milovice

Restaurace Milovice

Nově otevřená restaurace v Milovicích nad Labem (restaurace Milovice) vám zve do příjemného a přírodou obklopeného prostředí. K dispozici je sezení uvnitř i venku na terase před restaurací. U kousíček dál je možnost sedět i pod pergolou u dětského hřiště.

Toto je idální místo, kam zajít na kávu, zákusek, večeři nebo na pivo ať už s přáteli, obchodními partnery nebo rodinou. K jídlu v naší restauraci nebízíme burger s trhaným masem s domácími hranolky nebo specialitu našeho kuchaře, pečená marinovaná vepřová žebírka.

Bar restaurace nebízí vše, co máte tak rádi. Především točíme 11° Kozla nebo 12° Plzeň.

Kontejner na odpad

Kontejner na odpad

Odvoz suti, kontejnerová doprava je pro SKL Recyklostav hračka. Odvoz suti nabízíme od roku 2010. Kontejner na odpad přistavíme v oblastech kolem měst Milovice nad Labem, Lysá nad Labem, Benátky, Nymburk a v okolí těchto měst do 50km. Patříme mezi největší poskytovatele služeb kontejnerové dopravy. Pokud potřebujete kontejner na odpad, pak jste na správném místě. Poskytujeme pronájem kontejnerů. Kontejnerová doprava zahrnuje nejen přistavení kontejneru, ale také samotnou likvidaci odpadů. Kontejner na stavební suť nebo stavební odpad přistavíme a po naplnění zařídíme odvoz suti či odvoz zeminy z vašeho pozemku. Pronájem kontejneru je nejlepší cesta jak na likvidaci stavebího tak i nebezpečného odpadu.

Autoškola Poděbrady

Autoškola Poděbrady

Autoškola Kříž rozšířila své působiště i do krásného lázeňského města Poděbrady. Autoškola nabízí možnost získání řidičského oprávnění skupin B, skupin C a skupin C+E. Za více než 25 let vyškolila několik tisíc nových řidičů. Zkouška dospělosti, jak je často získání řidičáku nazýváno může být i zábavou a chvílemi, na které se těšíte a při kterých vám nevstávají chlupy hrůzou na těle. Tým kvalitních a klidných instruktorů vás celým procesem provede a udělá maximum pro to, aby se vše podařilo a vy úspěšně zvládli závěřečnou zkoušku. Vyzkoušejte autoškolu Kříž, autoškolu, která vás to opravdu naučí.

Úklidové služby Praha

Úklidové služby Praha

Úklidové služby naší firmy se vám budou hodit například v případě rekonstrukce vašeho bytu či domu, pro uklizení po stavbě například před kolaudací a předání hotového díla majiteli. Úklidy provádíme jednorázové a také důkladné, tzv. generální úklid, kdy k vám pošleme uklízet hned několik uklízeček. Součástí generálních úklidů je také tepování. Vyzkoušejte úklidové služby od Expert úklid a nechte všechen ten nepořádek a špínu na nás.